Taylor Lautner nerad vysává :D

09. 02. 2011 | † 20. 04. 2012 | kód autora: ucj

Přestože je hollywoodskou hvězdou, doma musí pomáhat jako každý teenager!

Když podepisoval smlouvu na první díl ságy Twilight, neměl Taylor ani páru o tom, jakou slávu mu upíří biják přinese: "Nikdo nevěděl, jak film dopadne a v žádném případě se nepředpokládalo, že by mohl mít pokračování."

K Tayově štěstí ale fanoušci vynesli Stmívání na špičku filmových žebříčků a zfilmování celé série se tak stalo tutovkou: "Před natáčením New Moon jsem měl strach, aby mou roli režisér neobsadil někým jiným. Teď už jsem si věřil a věděl jsem, že Jacoba nikdo jiný hrát nemůže."

"Jsem rád, že jsem u Twilight od začátku. Je to skvělý film a jsem vděčný, že právě díky Stmívání jsem na vrcholu," prozradil slavný vlkodlak s tím, že doma se k němu jako k hvězdě rozhodně nechovají.

"Kdo by čekal, že na všechno máme služebné, je na omylu. Musím sekat trávu, vynášet odpadky, utírat prach nebo mýt nádobí! Ze všeho nejvíc mi ale leze krkem luxování. To fakt nesnášim," rozčiluje se Taylor.

Jeho rodiče si jsou ale jistí, že přestože jejich syn každoročně vydělává miliony dolarů, musí se doma chovat jako ostatní děti: "Nechceme mít z Taylora nafoukanou star. Je to hodný a čestný kluk a chceme, aby byl takový pořád. Disciplína je důležitá," vysvětlila maminka a Taylor si se smíchem posteskl: "Kdykoli přijedu domů z natáčení, čeká tam na mě fůra práce. Kdy už to skončí..."

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky celebrity

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.